2024.03.20 – „…Teatr to wielka, olbrzymia… bardzo kochająca się rodzina…”

2024.03.20 – „…Teatr to wielka, olbrzymia… bardzo kochająca się rodzina…”

środa, Marzec 20, 2024

Spotkanie wielkanocne oraz pożegnanie Burmistrza

Nasze warsztaty teatralne przeradzają się w spektakle. Nasze niepełnosprawności przeradzają się w naszą siłę. Nasza samotność przeradza się w poczucie przynależności, w bycie potrzebnym, w bycie członkiem rodziny. Dziś nasz świat, choć trudny stał się prawdziwą sztuką, a naszą ciężką wielomiesięczną pracę mogliśmy pokazać gospodarzowi Naszego Miasta panu Ryszardowi Pabianowi – Burmistrzowi Miasta Jasła a także innym zaproszonym gościom.

Dziś byliśmy prawdziwymi aktorami, prawdziwymi muzykami, prawdziwymi członkami dużego zespołu. Dziś mieliśmy możliwość pokonać siebie, pokazać, że niepełnosprawność nie jest barierą nie do pokonania. Dziś na deskach naszego skromnego teatru główną rolę odegrała nasza siła, ciężka praca a nade wszystko nasza ogromna pasja. Te kilkadziesiąt minut naszego spektaklu łączyło w sobie historię Męki Pańskiej i nasze zwycięstwo nad niepełnosprawnością. Ten dzień był też czasem pożegnania a jednocześnie podziękowania za kadencję pana Ryszarda Pabiana Burmistrza naszego Miasta. Dziękujemy za Pana obecność przez wszystkie te lata, że wierzył Pan w nas, wspierał i zawsze ojcowską ręką bronił.

Brak komentarzy
Szukaj